Logo
          2018 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis
Pagrindinis Puslapio žemėlapis Print RSS Neįgaliems LT EN FB
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Naujienos
Tarptautinis bendradarbiavimas
Korupcijos prevencija
Klausiate - atsakome
Skaidrūs rinkimai


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Teisingumo ministrė susitiko su naujuoju „Mūsų amatai“ įmonės vadovu

2017-07-11Šiandien teisingumo ministrė Milda Vainiutė susitiko su šią savaitę darbą pradėjusiu Kalėjimų departamentui pavaldžios valstybės įmonės „Mūsų amatai“ vadovu Aleksandru Sajenko ir laikinuoju Kalėjimų departamento vadovu Evaldu Gasparavičiumi.

Anksčiau Lietuvos kariuomenėje tarnavęs A. Sajenko praėjusį mėnesį laimėjo Kalėjimų departamento skelbtą konkursą šios įmonės direktoriaus pareigoms užimti. Naujasis vadovas yra įgijęs inžinieriaus išsilavinimą ir turi didelę vadybos bei vadovavimo darbo patirtį.

„Naujos vadovybės laukia didelis iššūkis – pertvarkyti įmonės veiklą, kurti naujas darbo vietas nuteistųjų užimtumui gerinti, - sako teisingumo ministrė M. Vainiutė. – Įmonės veikloje auditas yra nustatęs nemažai pažeidimų, todėl ypatingas dėmesys turi būti skiriamas finansiniam skaidrumui.“

Ministrė atkreipė dėmesį, kad įmonės personalas turi būti formuojamas išskirtinai profesionalumo, gebėjimų atlikti pareigas pagrindu ir kad įmonės struktūra atitiktų realius įmonės poreikius. Taip pat kalbėta apie būtinybę ieškoti naujų rinkų nuteistųjų gaminamai produkcijai, atsisakyti nepaklausių prekių gamybos.

Šiuo metu valstybės įmonėje „Mūsų amatai“, turinčioje filialus Alytuje, Marijampolėje ir Pravieniškėse bei padalinius Vilniuje ir Panevėžyje, dirba 914 laisvės atėmimo bausmes atliekančių nuteistųjų iš 6,1 tūkst. bausmes atliekančių asmenų. Dirbantys nuteistieji gamina metalo ir medienos gaminius, liejinius, baldus, dirba siuvykloje.

Praėjusių metų pabaigoje atliktus įmonės auditą, buvo nustatyti sisteminiai įmonės valdymo, viešųjų pirkimų vykdymo, turto ir personalo valdymo, buhalterinės apskaitos pažeidimai ir pateiktos 22 rekomendacijos.

Įmonės veikloje nustačius galimų nusikalstamų veikų (sukčiavimas, turto išvaistymas, piktnaudžiavimas) požymių, Kalėjimų departamentas pradėjo ir šiuo metu tęsia kelis ikiteisminius tyrimus, įtarimai yra pareikšti 6 asmenims.

Facebook Twitter Google
Atgal
 
Naujienų paieška
Data nuo 
Data iki   
Žodžiai tekste
 
Ministro darbotvarkė
Ministerijos įvykiai
 
Politinės partijos
Veiklos prioritetai
Teisingumo ministerijos
              biudžeto suvestinė
Teisėkūros iniciatyvos
Teisinio reguliavimo
              stebėsena
Teisinė pagalba (VGTP)
Neliečiamojo kapitalo               valdymas
Nukentėjusių nuo
              nusikaltimų asmenų fondas
Veiklos efektyvumo
              rodikliai
 
 
RSS prenumerataRSS
 
Logo
      
Gedimino pr. 30, LT-01104 Vilnius
Kodas: 188604955
Tel. (8 5) 266 29 81
Faks. (8 5) 262 59 40
El. paštas: rastine@tm.lt
© Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija, 2009
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie Lietuvos Respublikos teisingumo ministeriją kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.