Logo
          2019 m. sausio 22 d., antradienis
Pagrindinis Puslapio žemėlapis Print RSS Neįgaliems LT EN FB
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Naujienos
Tarptautinis bendradarbiavimas
Korupcijos prevencija
Klausiate - atsakome
Asmens duomenų apsauga


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Skelbiama Lietuvos Respublikos kandidatų į Europos komitetą prieš kankinimą ir kitokį žiaurų, nežmonišką ar žeminantį elgesį ir baudimą atranka

2018-11-05Teisingumo ministerija informuoja, kad skelbiama Lietuvos Respublikos kandidatų į Europos komitetą prieš kankinimą ir kitokį žiaurų, nežmonišką ar žeminantį elgesį ir baudimą atranka.

Šiuo metu paskirto Lietuvos atstovo kadencija Europos komitete prieš kankinimą ir kitokį žiaurų, nežmonišką ar žeminantį elgesį ir baudimą baigiasi 2019 m. gruodžio 19 d.

Kandidatams keliami reikalavimai:

• turėti kompetencijos žmogaus teisių srityje;
• turėti profesinės patirties Europos konvencijos prieš kankinimą ir kitokį žiaurų, nežmonišką ar žeminantį elgesį ir baudimą reglamentuojamose srityse;
• turėti patirties Europos komiteto prieš kankinimą ir kitokį žiaurų, nežmonišką ar žeminantį elgesį ir baudimą tikrinimo vizitų metu vertinamų objektų (kalėjimų, įstaigų nepilnamečiams, policijos nuovadų, imigrantų sulaikymo centrų, psichiatrijos ligoninių, socialinės priežiūros institucijų ir kitų vietų, kuriose laikomi asmenys, kuriems atimta laisvė) veiklos srityse;
• būti nepriklausomas, nešališkas ir tinkamas efektyviai dirbti Europos komitete prieš kankinimą ir kitokį žiaurų, nežmonišką ar žeminantį elgesį ir baudimą;
• turėti puikių bent vienos iš oficialių Europos Tarybos kalbų (anglų arba prancūzų) žinių ir bent pasyvių antrosios oficialios kalbos žinių.

Daugiau informacijos apie Europos komiteto prieš kankinimą ir kitokį žiaurų, nežmonišką ar žeminantį elgesį ir baudimą veiklą galima rasti tinklalapyje http://www.cpt.coe.int/en/about.htm.

Vadovaujantis Europos konvencijos prieš kankinimą ir kitokį žiaurų, nežmonišką ar žeminantį elgesį ir baudimą nuostatomis, Lietuvos Respublikos delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje turi pasiūlyti tris kandidatus, iš kurių du turi būti Lietuvos Respublikos piliečiai.

Šio komiteto narius renka Europos Tarybos Ministrų Komitetas absoliučia balsų dauguma iš Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Biuro teikiamų asmenų sąrašo.

Asmenys, norintys dalyvauti atrankoje, iki 2018 m. lapkričio 15 d. (imtinai) turi pateikti gyvenimo aprašymą Word formatu pagal pridedamą pavyzdį pageidautina anglų ir prancūzų kalbomis, motyvacinį laišką, kuriame trumpai būtų aprašyta, kodėl kandidatas norėtų būti paskirtas atstovu ir kodėl yra tinkamas eiti šias pareigas bei informaciją, pagrindžiančią reikalaujamos užsienio kalbos mokėjimo lygį (pvz., oficialus užsienio kalbos lygį patvirtinantis dokumentas, universiteto diplomas, informacija, kad darbinėje veikloje naudojote reikalaujamas kalbas, gyvenote šalyje, kurioje vartojamos reikalaujamos kalbos ir pan.).

Dokumentai siunčiami Teisingumo ministerijai elektroniniu paštu i.lukoseviciene@tm.lt. Telefonas pasiteirauti (8 5) 266 2915.

Gyvenimo aprašymo pavyzdys

Facebook Twitter Google
Atgal
 
Naujienų paieška
Data nuo 
Data iki   
Žodžiai tekste
 
Ministro darbotvarkė
Ministerijos įvykiai
 
Politinės partijos
Veiklos prioritetai
Teisingumo ministerijos
              biudžeto suvestinė
Teisėkūros iniciatyvos
Teisinio reguliavimo
              stebėsena
Teisinė pagalba (VGTP)
Neliečiamojo kapitalo               valdymas
Nukentėjusių nuo
              nusikaltimų asmenų fondas
Veiklos efektyvumo
              rodikliai
 
 
RSS prenumerataRSS
 
Logo
     
Gedimino pr. 30, LT-01104 Vilnius
Kodas: 188604955
Tel. (8 5) 266 29 81
Faks. (8 5) 262 59 40
El. paštas: rastine@tm.lt
© Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija, 2009
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie Lietuvos Respublikos teisingumo ministeriją kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.